KARGO VE İADE PROSEDÜRÜ

 
Sitemizden satın alacağınız ürünler imalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple yollayacağımız bu faturayı özenle saklayınız. Ürünlerimizin hepsi %100 orijinaldir.

 

Paketinizin Kargolanması ve Teslim Politikası 

Sipariş verdiğiniz ürünler genellikle aynı gün kargolanmaktadır. Yoğun zamanlarda bu süre 1-3 iş günü  boyunca sürmektedir. Sipariş durumunuzu takip etmek için tıklayınız.

Paketinizi PTT  ile göndermekteyiz.müşteri kot üzerinden faturanın en alttaki 100167321 bunun dışında maliyetler göndericiye aittir ürün de herhangi bir hata defo yoksa iadesi müşteri yükümlülük ne aittir

Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Detaylara aşağıda yer verilmiştir.
Gönderimlerinizi, PTT ile göndermeniz gerekmektedir.müşteri 100167321 kodu üzerinden Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek alıcı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
Belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün iadesini ÜCRETLi KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.  

 

Gönderim Adresi: 
-ÖMERAĞA MH. İSTİKLAL CD. SAROĞLU İŞ HANI N:83/4 Kocaeli İzmit

 

 

 

Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz. 
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı ve iade dilekçesini firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir. 
İade edeceğiniz ürünün ticari vasıflarını kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı servisimizce onaylandıktan sonra ürün bedeli 1-3 hafta içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılacaktır. Bu işlem sırasındaki kargo hizmetleri müşteriye aittir. Ambalajı açılmış, tahrip edilmiş, kullanılmış ürünlerin iadesi KESİNLİKLE kabul edilmez. 
Bu konu ile ilgili sorularınızı sallandkocaeli@gmail.com adresine iletebilirsiniz. 

 

 

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım? 

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 30 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmayınız. 

 

  • TEKSTİL ÜRÜNLERİ İADE ŞARTLARI
  • Ürünü/ürünleri dış ortamlarda denemeyiniz. Kullanılmış ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
  • Ürünün etiketlerini, ambalajını yırtmayınız, tahrip etmeyiniz.
  • Ürünü denedikten sonra temiz olduğundan emin olunuz.
  • Ürünü makinede ya da elde yıkamayınız. Kuru temizleme yapmayınız.
  • Ürünü kirletmeyiniz. Makyaj ya da herhangi bir kozmetik malzemesiyle temas ettirmeyiniz.
  • Ürünlerin satılabilir özelliğini kaybetmemesine özen gösteriniz.

 

Gönderim Adresi : -ÖMERAĞA MH. İSTİKLAL CD. SAROĞLU İŞ HANI N:83/4 

  

 

İade İşlemleri 

Gelen ürün öncelikle İade Departmanı tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. 
Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir. 
Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır. 
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır. 
Kapıda Ödeme iadelerinde IBAN numaranızın tarafımıza bildirimi gereklidir. Kapıda ödemiş olduğunuz ürün tutarı hesabınıza iade edilir. Kapıda Ödeme iadelerinde kargo firması tarafından alınan hizmet bedeli iade edilmez.
  

 

İptal İşlemleri 

Verdiğiniz siparişinizi Pazartesi-Cumartesi günleri saat 17.00' e kadar,05415074141 Salland Salizm Müşteri Hizmetlerine  bağlanarak, ya da sallandkocaeli@gmail.com e-posta adresine bilgi vererek iptal edebilirsiniz. Detaylı iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.